Tuzla (Fabrika / Merkez Şube) - 0(216) 494 28 29
Pendik Şubemiz - 0(216) 473 13 70
Avcılar Şubemiz - 0(212) 428 64 27
Ankara Şubemiz - 0(312) 393 00 64
Antalya Şubemiz - 0(242) 463 15 23
Bursa Şubemiz - 0(224) 211 26 98
Ülkeni seç

Plastik Su Deposu

Karmod Plastik plastik su deposu üretimiyle Türkiyenin lideri konumundadır.

Plastik su deposu olarak bilinen polietilen su deposu ürünlerimiz Karmod Plastik kalite ve güvencesiyle, son sistem rotasyon teknolojisiyle, tam yoğunlukta ham madde kullanılarak ve otomasyonlu ideal pişirme süresinde üretilmektedir. 50 litreden başlayarak 25.000 litreye (25 ton) kapasiteye kadar plastik su deposu ürünlerimiz bulunmaktadır.

Kullanım özelliği ve kullanım yeri şartları düşünülerek farklı modellerde plastik su depoları sürekli stoklarımızda yer almaktadır. Yatay, dikey, prizmatik ve silindirik su depoları farklı kullanım beklentileri için çeşitli büyüklüklerde, Karmod Plastik kalite ve güvencesiyle üretilmektedir. Standart olarak beyaz ve mavi renkte üretilen su depolarımızın toplu alım taleplerinde özel renk alternatifi ile üretimi yapılabilmektedir. Ürünlerimizde lineer polietilen ham madde kullanılmakta olup, UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Karmod Plastik olarak kullandığımız polietilen ham madde uluslararası standartlarda ve gıda tipi ham madde özelliğindedir. Ürünlerimizin insan sağlığı açısında içilebilir ürün barındırma özelliği Türk Gıda Kodeksi ve Avrupa EEC standartlarına uygunluğu yapılan testlerle kanıtlanmıştır. Karmod Plastik sektörde TSE standartlarına uygunluk belgesine hak kazanan ilk marka olup uluslararası ISO ve CE sertifikasyonlarına sahiptir.

plastik su deposu modelleri
plastik dikey su deposu

Plastik Dikey Su Deposu

Plastik dikey su depoları kalite, uzun ömür garantisi ve güven beklentisi olan müşterilerimiz için yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Plastik dikey su deposu fiyatlarımız ucuz ve indirimli olarak sizlere sunulmaktadır.

plastik prizmatik su deposu

Plastik Prizmatik Su Deposu

Plastik prizmatik su depolarımız plastik kare su deposu veya plastik dikdörtgen su deposu olarak da bilinmektedir. 100 litreden 500 litreye kadar üretimlerimiz mevcuttur.