Tuzla (Fabrika / Merkez Şube) - 0(216) 494 28 29
Pendik Şubemiz - 0(216) 473 13 70
Avcılar Şubemiz - 0(212) 428 64 27
Ankara Şubemiz - 0(312) 393 00 64
Antalya Şubemiz - 0(242) 463 15 23
Bursa Şubemiz - 0(224) 211 26 98
Ülkeni seç

Polyester Su Deposu

Karmod Plastik polyester su deposu üretimiyle Türkiyenin lideri konumundadır.

Polyester su deposu üretildiği ham madde nedeniyle fiberglas su deposu olarak da bilinmektedir. Polyester ham maddelerimiz kat kat takviye edilebilir özelliği ile yüksek mukavemet sağlayan depolama tanklarının üretimine imkan sunmaktadır. Kolayca şekil alabilmesi de tasarımda kolaylıklar sunmaktadır. Karmod Plastik dikey, yatay, prizmatik ve silindirik gibi özel ürün modellerinde polyester su depolarının üretimini gerçekleştirmektedir.

200 litre standart model ile başlayan ürün portföyümüz, özel projelendirme ile 100 tona kadar farklı ebatlarda devam etmektedir. Büyük tonajlı özel depolarımız Karmod Plastik teknolojisi ile toprak altı veya toprak üstü şartlarda kullanım özelliğine göre üretilmektedir. Girişi dar mekanlarda demonte (kurulu olmayan) parçalı ön üretimle hazırlanan depolar, uzman ekiplerimizce yerinde birleştirilerek kullanıma hazır halde teslim edilmektedir.

Polyester Yatay Su Deposu

Polyester yatay su deposu üretildiği ham madde nedeniyle fiberglas yatay su deposu olarak da bilinmektedir. Silindirik, elips veya dikdörtgen modellerde, farklı büyüklüklerde üretilen polyester yatay su depolarımız gıdadan sanayine hayatın her alanında güvenli kullanım özelliğindedir. Karmod Plastik kalite ve güvencesiyle, son teknoloji üretim sistemiyle üretilen polyester dikey su depolarımız, pütürsüz yüzeyi, uzun ömürlü yapısı, kolay temizlenebilir özelliği gibi unsurlarla benzerlerinden üstün özelliklere sahiptir.

Polyester Dikey Su Deposu

Polyester dikey su deposu üretildiği ham madde nedeniyle fiberglas dikey su deposu olarak da bilinmektedir. Polyester dikey su depolarımız ergonomik tasarımıyla özellikle dar mekânlarda ideal kullanım özelliğine sahiptir. Özel metal ayak sistemiyle kolayca yer değiştirilebilir. Polyester dikey su depolarımız yüksek debide akışkanlık sunar.

Polyester Prizmatik Su Deposu

Polyester prizmatik su deposu üretildiği ham madde nedeniyle fiberglas prizmatik su deposu olarak da bilinmektedir. Polyester prizmatik su depolarımız konulduğu alana maksimum uyum sağlar. Polyester prizmatik su depolarımız polyester kare su deposu veya polyester dikdörtgen su deposu olarak da bilinmektedir. Polyester prizmatik su depolarımız ev içlerinde, banyolarda, çatı katlarında, bahçelerde, restoranlarda, devre mülklerde, tatil köylerinde vb. alanlarda kısa süreli su kesintileri için ideal su depolama imkânı verir.