Tuzla (Fabrika / Merkez Şube) - 0(216) 494 28 29
Pendik Şubemiz - 0(216) 473 13 70
Avcılar Şubemiz - 0(212) 428 64 27
Ankara Şubemiz - 0(312) 393 00 64
Antalya Şubemiz - 0(242) 463 15 23
Bursa Şubemiz - 0(224) 211 26 98
Ülkeni seç

Polyester Su Deposu

Polyester Yatay Su Deposu

Polyester yatay su deposu ürünlerimiz üretildiği ham madde nedeniyle fiberglas yatay su deposu olarak da bilinmektedir. Silindirik, elips veya dikdörtgen modellerde, farklı büyüklüklerde üretilen polyester yatay su deposu ürünlerimiz gıdadan sanayiye hayatın her alanında güvenli kullanım özelliğindedir. Karmod Plastik kalite ve güvencesiyle, son teknoloji üretim sistemiyle üretilen polyester yatay su depolarımız, pütürsüz yüzeyi, uzun ömürlü yapısı, kolay temizlenebilir özelliği gibi unsurlarla benzerlerinden üstün özelliklere sahiptir.

 

- Tüm Yatay Su Depolarını İncele -

 

Polyester Dikey Su Deposu

Polyester dikey su deposu üretildiği ham madde nedeniyle fiberglas dikey su deposu olarak da bilinmektedir. Polyester dikey su depolarımız ergonomik tasarımıyla özellikle dar mekanlarda ideal kullanım özelliğine sahiptir. Özel metal ayak sistemiyle kolayca yer değiştirebilme özelliğine sahiptir. Polyester dikey depolarımız yüksek debide akışkanlık sunar.

 

- Tüm Dikey Su Depolarını İncele -

 

Polyester Prizmatik Su Deposu

Polyester prizmatik su deposu üretildiği ham madde nedeniyle fiberglas prizmatik su deposu olarak da bilinmektedir. Polyester prizmatik su depolarımız konulduğu alana maksimum uyum sağlar. Polyester prizmatik su depolarımız polyester kare su deposu veya polyester dikdörtgen su deposu olarak da bilinmektedir. Polyester prizmatik su depolarımız ev içlerinde, banyolarda, çatı katlarında, bahçelerde, restoranlarda, devre mülklerde, tatil köylerinde ve farklı mekanlarda kısa süreli su kesintilerin için ideal su depolama imkanı verir.

 

- Tüm Prizmatik Su Depolarını İncele -

 

POLYESTER SU DEPOSU MODELLERİ

Toprak altı polyester depo ve toprak üstü polyester depo üretimlerimiz ile farklı sektörler için yüksek miktarlarda sıvı depolama ihtiyacınıza çözüm sunan Karmod Su Deposu ürünlerini detaylı inceleyebilirsiniz.

 

FİBERGLAS SU DEPOSU – 100.000 litre (100 ton) kapasiteye kadar fiberglas su deposu üretimi yapmaktayız.
FİBERGLAS SU TANKI – Büyük tonajlı fiberglas su tankı ürünlerimiz ile yüksek kapasiteli depolama çözümleri sunmaktayız.
POLYESTER SU DEPOSU – Cam elyaf takviyeli polyester ham madde kullanılarak yüksek dayanıma sahip polyester su deposu ürünleri yapmaktayız.
POLYESTER SU TANKI – Güçlendirilebilir yapısıyla polyester su tankı ürünlerimizi toprak altı ve toprak üstü olarak üretmekteyiz.
FİBER SU DEPOSU – Korozyona, aşınmaya ve delinmeye karşı yüksek dayanıma sahip fiber su deposu ürünlerimizi son teknoloji üretim tesisimizde üretmekteyiz.
FİBER SU TANKI – Kullanılan ham madde sayesinde korozyona uğramayan, uzun ömürlü ve dayanıklı fiber su tankı üretimi yapmaktayız.

Polyester su deposu üretildiği ham madde nedeniyle fiber su tankı veya fiberglas su deposu olarak da bilinmektedir. Fiberglas su deposu ürünlerimiz polyester ham maddenin kat kat takviye edilebilir özelliği ile yüksek mukavemet sağlayan depolama tanklarının üretimine imkan vermektedir. Kolayca şekil alabilmesi de tasarımda kolaylıklar sunmaktadır. Karmod Plastik silindir dik, silindir yatay, prizmatik yatay gibi özel ürün modellerinde polyester su depolarının üretimini gerçekleştirmektedir.

200 litrede standart model ile başlayan ürün portföyümüz, özel projelendirme ile 100.000 litreye (100 ton) kadar farklı ebatlarda devam etmektedir. Büyük tonajlı özel depolarımız Karmod Plastik teknolojisi ile toprak altı polyester depo veya toprak üstü polyester depo olarak farklı şartlarda kullanım özelliğine göre üretilmektedir. Girişi dar mekanlarda demonte (kurulu olmayan) parçalı ön üretimle hazırlanan polyester depolar, uzman ekiplerimizce yerinde birleştirilerek kullanıma hazır halde teslim edilmektedir.

Türkiye’nin en kaliteli ve en çok tercih edilen depo üreticisi olan Karmod Plastik ürünlerini incelemek için aşağıda yer alan depo modellerinden istediğinizi seçip, satış danışmanlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.