Tuzla (Fabrika / Merkez Şube) - 0(216) 494 28 29
Pendik Şubemiz - 0(216) 473 13 70
Avcılar Şubemiz - 0(212) 428 64 27
Ankara Şubemiz - 0(312) 393 00 64
Antalya Şubemiz - 0(242) 463 15 23
Bursa Şubemiz - 0(224) 211 26 98
Ülkeni seç

Ankara Su Deposu

ANKARA SU DEPOSU

Ankara plastik su deposu, Ankara polyester su deposu ve Ankara paslanmaz su deposu denilince ilk akla gelen firma “Karmod Plastik”…

Ankara su deposu olarak farklı ürün çeşitleriyle hizmet sunan Karmod Plastik, plastik su deposu, polyester su deposu ve paslanmaz su deposu ürün grubuyla Ankara ve çevre illerinin başlıca su deposu tedarikçisi olmuştur.

Karmod Plastik, modern ve teknolojik üretim tesisiyle kendi bünyesinde üretmiş olduğu farklı modellerdeki su depolarını siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Ankara şubemizi ziyaret ederek farklı modellerdeki su depolarımızı inceleyebilir ve özel projelendirme ile ihtiyacınız olan su depolarının üretimini yaptırabilirsiniz.

Karmod Plastik olarak Ankara şubemizde su deposundan farklı olarak birçok ürün bulunmaktadır. Plastik (polietilen), polyester (fiberglas) ve paslanmaz (krom veya çelik) su depolarının haricinde depolama ihtiyaçlarınıza çözüm sunmak için; gıda deposu, yem deposu, özel karıştırıcılı depo, asit deposu, kimyasal depo, mazot tankı, benzin deposu, akaryakıt deposu, yakıt tankeri, toprak altı depolar, büyük tonajlı depolar, yerinde montaj depolar, sulama tankları, yağmur suyu toplama tankları, hazır terfi istasyonları ve birçok özellikte depo çeşidi üretmekteyiz. Depolama çözümlerinde lider marka olan firmamız Ankara ve çevre illeri için hızlı depolama çözümleri üretmektedir.

ANKARA ŞUBEMİZDE HANGİ ÜRÜNLER VAR

Ankara şubemizde fabrikamızda üretilen tüm ürünler bulunmaktadır. Su deposu ve depolama çözümleri haricinde plastik, polyester ve paslanmaz ham madde kullanılarak fabrikamızda üretilen her ürün Ankara şubemizde de satılmaktadır.

ANKARA SU DEPOSU ÜRÜN RESİMLERİ