Tuzla (Fabrika / Merkez Şube) - 0(216) 494 28 29
Pendik Şubemiz - 0(216) 473 13 70
Avcılar Şubemiz - 0(212) 428 64 27
Ankara Şubemiz - 0(312) 393 00 64
Antalya Şubemiz - 0(242) 463 15 23
Bursa Şubemiz - 0(224) 211 26 98
Ülkeni seç

İstanbul Su Deposu

İSTANBUL SU DEPOSU

İstanbul su deposu deyince akla gelen ilk firma “Karmod Plastik”

İstanbul ilimizin başlıca su deposu tedarikçisi olan firmamız, 1986 yılından beri Türkiye’nin tüm illerine hizmet sunmaktadır. İstanbul içerisindeki tüm semtlere kendi araçlarıyla hizmet veren firmamız, ürün taleplerinizi en kısa sürede sizlere teslim edip, nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanı sunmaktadır.

İstanbul su deposu olarak farklı ürün çeşitleriyle hizmet sunan Karmod Plastik, plastik su deposu, polyester su deposu ve paslanmaz su deposu ürün grubuyla her ihtiyacınızı karşılamaktadır. İsterseniz plastik su deposu, polyester su deposu, paslanmaz su deposu, kimya deposu, asit deposu, atık deposu, gıda deposu, fiberglas depolar, paslanmaz depolar, krom mazot deposu, krom yağ depoları, krom karıştırıcılı depo, çelik zeytinyağı deposu, çelik kimyasal ürün depoları, paslanmaz sirke deposu vb. birçok ürün portföyü ile hizmet vermektedir. Karmod Plastik olarak her zaman üretim anlayışımız “SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM” olmuştur.

Karmod Plastik ürünlerinin tamamı yüksek kaliteli ham madde kullanılarak, gıda tüzüğüne uygun üretilerek ve ürün kalitesini farklı kurumlarda tescilleyerek aldığı sertifikalar ile modern tesislerinde üretmektedir. Karmod Plastik üretimde kalite kontrol sisteminin yanı sıra müşteri memnuniyeti ve beklentileri de göz önüne alınarak kendini her zaman geliştirmekte ve ürün portföyünü çeşitlendirmektedir.

İSTANBUL SU DEPOSU FİYATLARI

İstanbul su deposu fiyatları nakliye ücreti içinde olarak sizlere sunulmaktadır. İstanbul su deposu hizmeti ile 3 ton ve üzeri olan depolarımızda ücretsiz nakliye hizmeti sunmaktayız. 3 ton altında olan depolarımızda araç doluluk ve teslim yeri göz önüne alınarak ücretli ya da ücretsiz nakliye hizmeti sunmaktayız. İstanbul su deposu ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen tıklayınız.

ÜRÜN RESİMLERİMİZ