Tuzla (Fabrika / Merkez Şube) - 0(216) 494 28 29
Pendik Şubemiz - 0(216) 473 13 70
Avcılar Şubemiz - 0(212) 428 64 27
Ankara Şubemiz - 0(312) 393 00 64
Antalya Şubemiz - 0(242) 463 15 23
Bursa Şubemiz - 0(224) 211 26 98
Ülkeni seç

Sık Sorulan Sorular

Plastik su depolarının garanti süresi ne kadar?

Plastik su deposu ürünlerimiz 2 yıl firma hatalarına karşı garantilidir. 2 yıl içerisinde plastik su deposu ürünlerimizin herhangi bir alanında oluşacak hatalar, uzman ekibimiz tarafından yerinde onarılacaktır. Üretim hatası nedeniyle oluşan ve onarımı mümkün olmayan durumlarda birebir değişim garantisi ile müşterilerimizin yanındayız.

Polyester su depolarının garanti süresi ne kadar?

Polyester su deposu ürünlerimiz 2 yıl firma hatalarına karşı garantilidir. 2 yıl içerisinde polyester su deposu ürünlerimizin herhangi bir alanında oluşacak hatalar, uzman ekibimiz tarafından yerinde onarılacaktır. Üretim hatası nedeniyle oluşan ve onarımı mümkün olmayan durumlarda birebir değişim garantisi ile müşterilerimizin yanındayız.

Teslimat süresi kaç gündür?

Plastik ve polyester su deposu ürünlerimiz İstanbul ve Gebze içerisine ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Farklı bölgelerden ve illerden ulaşmanız durumunda nakliye ücretleri ayrı olarak hesaplanmaktadır.

Ürün fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Ürünlerimiz belirlenmiş olan liste fiyatı ile satılmaktadır. Ürünlerimiz içerisinde istediğiniz değişiklikler ve özellikler olursa, yeni bir fiyat hesaplanıp siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Plastik su deposu ölçüleri değişebilir mi?

Plastik su deposu ölçülerimiz değiştirilemez. Portföyümüzde bulunan ürünlerin ölçüleri sabittir. Fakat toptan satış işlemi için özel olarak, farklı ölçülerde ve ebatlarda polietilen su deposu üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Polyester su deposu ölçüleri değişebilir mi?

Polyester su deposu ölçülerimiz özel üretim isteğine uygun olarak yeniden projelendirilmektedir. Polyester ve fiberglas su deposu üretimleri için satış temsilcilerimize isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Bütün depolar toprak altı yerleştirme işlemi için uygun mudur?

Portföyümüzde bulunan ürünlerimiz toprak üstü kullanım için üretilmiştir. Eğer toprak altı için depo talebiniz olursa özel olarak 50 litreden 100.000 litreye (100 ton) kadar standart ölçülerde toprak altı depo ürünlerimiz imal edilmektedir. Özel projelendirme ile 100.000 litre (100 ton) üzeri depo üretimlerimiz mevcuttur. Sipariş aşamasında deponun kullanım alanını ve depolanacağı içeriğin detaylı bildirilmesi, depo üretimlerimizin planlanması için önemlidir.

Toprak altı için en doğru depo hangisidir?

Toprak altı kullanımlar için özel olarak güçlendirilmiş plastik - polietilen depolarımız kullanılabilir. 10 ton ve üzeri tonajlarda depo için yüksek darbe ve mukavemet dayanımı olan, özel olarak güçlendirilmiş polyester – fiberglas depolarımız tercih edilmelidir.